Xiaomi Redmi 12C
Ультрачітка подвійна камера 50 МП і тривалий автономної роботи акумулятора гарантують, що ви ніколи не пропустите найцікавіше.

5 причин перейти на Xiaomi Redmi 12C
Супердеталізовані знімки за допомогою 50 МП ультрачіткої подвійної камери




Фіксуйте кожну деталь і створюйте ідеальні портрети з легкістю за допомогою надчіткої подвійної камери 50 МП і фронтальної камери 5 МП Xiaomi Redmi 12C





Неймовірно чіткі фотографії у 50 мільйонів пікселів
Приголомшливі візуальні враження

Розкрийте красу світу в режимі HDR
Магія світла й тіні для бездоганних знімків.

Нічний режим зйомки
Робіть неймовірно чіткі та яскраві знімки з надзвичайною деталізацією навіть в умовах слабкого освітлення.

Ловіть момент
Вдосконалений алгоритм зображення Xiaomi Redmi 12C забезпечує швидший запуск камери та виконання попереднього перегляду, що дозволяє миттєво фіксувати та зберігати найцінніші моменти з легкістю.
30%Оптимізація швидкості фото
50%Оптимізація попереднього перегляду фотографій
* Тестовий об’єкт порівняння – Redmi 10A, дані отримані від Xiaomi Lab.

Відчуйте бездоганну чутливість і плавність роботи з восьмиядерним процесором Helio G85
Завдяки потужному процесору MediaTek Helio G85 ваші ігрові враження покращуються, оскільки Xiaomi Redmi 12C забезпечує блискавичний запуск додатків і надплавну роботу.

Насолоджуйтесь приголомшливим 6,71-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю HD
Неперевершена продуктивність протягом 3 років

Залишайтеся на зв’язку довше з акумулятором на 5000 мАг
Не дозволяйте низькому заряду акумулятора заважати вам насолоджуватися улюбленими музичними плейлистами чи серіалами. Акумулятор Xiaomi Redmi 12C ємністю 5000 мАг забезпечує безперервні розваги майже до тижня та підтримує тривалу роботу під час довгих подорожей для ще більшого задоволення.


Щоденне очікування

Програвання музики

Відтворення відео

Навігація

Дзвінки

Читання
*Час від сходу до заходу сонця розраховується з 6:00 до 19:00.
* Дані про час роботи батареї отримані від Xiaomi Lab. Умови тесту: вимкнено GPS, WiFi, автоматичну яскравість та інші функції, не пов’язані з тестовою сценою, увімкнено режим польоту, у випадаючому списку немає повідомлень, у фоновому режимі не працює програма. Фактична ситуація може відрізнятися через різні середовища та умови тестування, і фактичний час використання має переважну силу
Відчуйте захоплюючий звук з Xiaomi Redmi 12C
Велика звукова камера динаміка 1217 Xiaomi Redmi 12C підсилює гучність і покращує чіткість звуку, дозволяючи повністю зануритися в улюблену музику або фільми.

Неперевершена продуктивність протягом 3 років
Інноваційні технології та передові алгоритми поглибленої оптимізації Xiaomi Redmi 12C забезпечують 36 місяців бездоганної та плавної роботи для всіх програм.

* 36-місячна плавність стосується моделі тесту на старіння на основі Xiaomi Labs, яка моделює стан користувачів після використання мобільного телефону протягом тривалого часу та створює сцену після того, як мобільний телефон використовувався протягом 36 місяців за допомогою кількох тестів. Реальна ситуація може відрізнятися через різні середовища, різні сценарії використання та особисті звички використання
Максимізуйте ефективність завдяки ексклюзивній оптимізації MIUI
Завдяки ексклюзивній оптимізації MIUI 13 і восьмиядерному процесору Helio G85 щоденні завдання виконуються з блискавичною швидкістю, а загальне використання пам’яті зменшується на 38,9%*.

* Тестовий об’єкт порівняння – Redmi 10A, дані отримані від Xiaomi Lab.
Довговічний і надійний Xiaomi Redmi 12C
Новий Xiaomi Redmi 12C перевершує очікування завдяки високоякісній збірці, яка пройшла перевірку на флагманському рівні, і може похвалитися вражаючою довговічністю, а також високою стійкістю до фізичного тиску, забезпечуючи підвищений комфорт для щоденних завдань.


Тест кнопки живлення

Тест роз'єму Micro USB

Extreme Roller Test

Тест відбитків пальців
Відчуйте неперевершене візуальне і тактильне задоволення з Xiaomi Redmi 12C в поєднанні з 4 елегантними мінімалістичними текстурами та яскравими кольорами на вибір, а також ергономічним дизайном корпусу, який зручно тримати в руці.



FM радіо

Миттєвий доступ

Вдосконалена версія пам'яті

Ексклюзивна оптимізована версія
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт связи | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Состояние | Новое |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет | Синий |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Экран | |
| Цветной экран | Да |
| Тип экрана | IPS |
| Диагональ экрана | 6.43 дюйм |
| Разрешение экрана | 2400*1080 |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 409 |
| Сенсорный экран | Да |
| Звонки | |
| Громкая связь | Да |
| Режим полета | Да |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Частота процессора | 2400 МГц |
| Объём встроенной памяти | 128 GB |
| Объем оперативной памяти | 4000 MB |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | Bluetooth, Wi-Fi, NFC, Type-C, micro USB |
| Спутниковая навигация | GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в интернет | GPRS, EDGE, HSPA+, HSPA, LTE |
| Модем | Да |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5000 мА/ч |
| Крепление аккумулятора | Несъемный |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Мультимедиа | |
| Фотокамера | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Вспышка | Светодиодная |
| Запись видео | Да |
| Максимальное разрешение видео | Full HD (1920 x 1080) |
| Максимальная частота кадров видео | 30 кадров/с |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 13 Мп |
| FM-радио | Да |
| Разъем для наушников | 3,5 мм |
| Органайзер | Калькулятор, Часы, Планировщик задач, Будильник, Календарь |
| Игры | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 159.87 мм |
| Ширина | 73.87 мм |
| Толщина | 8.09 мм |
| Вес | 179 г |
- Цена: 4 499 ₴






