Мобільний телефон Lenovo K5 Play 3/32 GB Black + скло + чохол
Мобільний телефон Lenovo K5 Play 3/32GB Black + стекло + чехол у комплекті!
Гармонія технологічності та доступності
Смартфон Lenovo K5 3/32 GB Play Black розроблений, щоб дати вам найкраще. За допомогою розташованого ззаду датчика відбитків пальців ви можете розблокувати телефон миттєво без клопоту введення пароля. Функція подвійної SIM-карти дає змогу одночасно використовувати дві мобільні мережі. Тонкий чорний корпус дає змогу легко керувати однією рукою.Яскравий екран
Lenovo K5 3/32 GB Play Black має приголомшливий 5,7-дюймовий екран із роздільною здатністю 720 х 1440 пікселів. Співвідношення 2 до 1 забезпечує максимальну зручність перегляду, так що ви можете насолоджуватися іграми та фільмами повною мірою. Крім того, високочутливий ємнісний сенсор робить експлуатацію смартфона комфортнішою.Робіть ідеальні знімки
Смартфон обладнаний 13-мегапіксельною та 2-мегапіксельною камерами, розташованими на задній панелі. Крім того, він має розширені функції, як-от HDR і панорама.Завжди вдалі селфі
8-мегапіксельна фронтальна камера з феноменальною чіткістю допоможе зробити ідеальні селфі, які нікого не залишать байдужим.Чудова продуктивність
Восьмиядерний процесор Qualcomm Snapdragon 430 з частотою 1,4 ГГц здатний справлятися зі складними завданнями, не витрачаючи час на заряджання акумулятора. Мало того, він об'єднує 3 ГБ оперативної пам'яті, яка дає змогу швидко та плавно перемикатися між програмами. Завдяки внутрішній пам'яті 32 ГБ і можливості розширення до 128 ГБ смартфон дає змогу зберігати найважливіше завжди в кишені. ОС Android 8.0 пропонує безліч функцій, які дають змогу телефону витрачати менше енергії. Крім того, ОС Android 8.0 забезпечує високу швидкість завантаження, тому ви можете швидко розпочати улюблені програми. Lenovo K5 3/32 GB Play Black обладнаний акумулятором ємністю 3000 мА·год. Ви зможете насолоджуватися безперервною роботою в інтернеті та іграми, а смартфон не розрядиться в найневідповідніший момент.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Матеріал корпусу | Метал, Скло |
| Колір | Чорний |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 5.7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1440*720 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 282 |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 1400 МГц |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 3000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 128 Гб |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 430 |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 3000 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 13 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Запис відео | Так |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Органайзер | Будильник, Календар, Калькулятор, Планувальник завдань, Годинник |
| Ігри | Так |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Режим польоту | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | micro USB, Bluetooth, Wi-Fi |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | EDGE, GPRS, HSPA+, LTE |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 72.6 мм |
| Висота | 153.8 мм |
| Товщина | 7.9 мм |
| Вага | 155 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відеопроцесор | GPU Adreno 505 |
- Ціна: 4 324,30 ₴





