Samsung Galaxy A01 Core A013F 1/16GB Black Гарантія 12 місяців! SM-A013FZKDSEK
Смартфон Samsung Galaxy A01 Core 2020 A013F 1/16GB має високий рівень продуктивності, майже як у комп'ютера та професійну камеру для створення фотошедеврів. Стильний вишуканий дизайн із металевого корпусу, уточнених деталей, плавні переливи насичених кольорів (чорний, синій, червоний), ергономічно зручна модель і приємна на дотик матова поверхня точно принесуть масу задоволень користувачеві.
Проводьте вихідні дні за переглядом улюблених серіалів чи іграми? Тепер Ви отримаєте ще більшу насолоду від відпочинку, дізнавшись про те, що розмір безмежного екрана становить аж 5.7 дюйма з удосконаленою якістю передавання кольору HD + TFT. А V-подібний виріз біля камери занурить Вас ще сильніше у світ найкращого контенту.
Ні дня не можете обійтися без класних селфі? Тоді потіште фронтальну п'ять-мегапіксельну камеру Galaxy A01 з додатковою функцією "selfie-focus" й особливому таймеру, за допомогою якого Ви зможете створити ідеальний кадр.
Подвійна сила з подвійною камерою!
Завдяки основній світлодіодній камері Ваші найкращі закарбовані на знімках моменти з життя будуть такими ж яскравими та детальними, як і в реальності, а виділити найважливіші деталі допоможуть функції «живого фокуса» і спеціальний датчик глибини.
Величезна потужність і обсяг пам'яті
Відтепер Ви зможете завантажувати та грати в ігри з комп'ютерною 3D-графікою, більше не переживаючи про зависання пристрою й різкості в динаміку рухів персонажів за допомогою потужного восьми-ядерного процесора та двома гігабайтами оперативної пам'яті. Завдяки 16 гігабайтів вбудованої пам'яті й акумулятору з ємністю 3000 мА/год Ви зможете зберігати безліч відео, світлин, потрібних файлів і використовувати телефон у звичайно режимі без зайвого підзаряджання.
Додатковий функціонал
Ваші конфіденційні дані тепер будуть у повній цілості та збережності з новою системою безпеки. Тепер доступ до смартфона отримає тільки істинний його власник із системою розпізнавання обличчя під час розблокування обличчя.
Розумний ONE UI — інтерфейс Вам полегшить подорож цікавим контентом і запропонує корисний функціонал у потрібний момент. Для збереження Ваших очей від перенапруги доданий «Нічний режим», що підлаштовується яскравість екрана під навколишнє освітлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Діагональ екрану | 5.3 дюйм |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 301 |
| Сенсорний екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 4 |
| Частота процесора | 1500 МГц |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 16 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 3000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 8 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Максимальна роздільна здатність відео | 1920x1080 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5 Мп |
| Запис відео | Так |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Органайзер | Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар |
| Ігри | Так |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Режим польоту | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | micro USB, Bluetooth, Wi-Fi |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | EDGE, GPRS, HSPA+, HSPA |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 67.5 мм |
| Висота | 141.7 мм |
| Товщина | 8.6 мм |
| Вага | 150 г |
- Ціна: 2 998,70 ₴






