HomTom HT16 — бюджетний смартфон на базі 32-бітного 4-ядерного 1.3 ГГц процесора MT6580 з графічним прискорювачем Mali-400MP2. Дисплей 5-дюймовий HD IPS з роздільною здатністю 720 x 1280 пікселів. Обсяг оперативної пам'яті становить 1 ГБ, внутрішнього накопичувача 8 ГБ. Основна камера 8 Мп і передня селфі-камера 5 Мп. Акумуляторна батарея ємністю 3000 мА·год.

Підтримка роботи двох Micro SIM-карток у мережах GSM (850/900/1800/1900 МГц), WCDMA (850/900/2100 МГц). Для встановлення карти пам'яті MicroSD використовується 1 SIM-слот.
HomTom HT16 підтримує бездротові мережі (WiFi, Bluetooth 4.0) і навігатор (GPS). Тому вам буде доступні сучасні ігри та програми, а також є можливість під'єднатися до інету та знайти потрібну адресу в будь-якій країні світу.
Корпус виготовлений з ударостійкого пластику з текстурною задньою кришкою. Каркас HomTom HT16 виготовлений так само із пластику та товщина пристрою становить 8.9 мм. Працює під керуванням операційної системи Android 6.0.
Особливості:
- 4-ядерний процесор MT6580 від Mediatek, графічний процесор Mali-400MP2
- 1 ГБ оперативної пам'яті
- 8 ГБ вбудованої пам'яті з підтримкою карт пам'яті microSD до 64 ГБ
- 5-дюймовий IPS дисплей з HD-роздільністю 1280x720
- камери на 8 Мп і 5 Мп
- Android 6.0
- Два слоти для SIM-карток (обся роз'єм microSIM)
- Bluetooth 4.0, GPS
- Аккумулятор 3000 мА*ч
Стильний літній смартфон для молоді

Головна особливість дизайну — красивий і ненав'язливий рельєф під штрихову лінію на задній кришці. Завдяки цьому рішенню девайс має приголомшливий вигляд, не ковзає й добре «кладеться» в руці. Бічні грані заокруглені, і візуально схрещують частину товщини телефона, телефон має тонший вигляд, ніж він є насправді. Товщина пристрою, попри не найменший акумулятор, досить скромна 8.9 мм.
Корпус

Корпус виготовлений з ударостійкого пластику з текстурною задньою кришкою.
Логотип Homtom

Головною особливістю Homtom HT16, на яку звертає увагу виробник — унікальне розташування логотипа Homtom.
Процесор

Homtom HT16 базується на 4-ядерному чипсеті MediaTek MT6580 (частота 1.3 ГГц) з графічним чипом Mali-400 MP забезпечує гарну швидкість відкриття файлів і запуску застосунків.
Дисплей

HomTom HT16 має приголомшливий екран із високою роздільною здатністю. Він обладнаний 5.0-дюймовим HD дисплеєм з IPS матрицею й олеофобним покриттям.
Пам'ять

Вбудована пам'ять 8 ГБ (ОЗП — 1 ГБ) дає змогу зберігати на пристрої величезну кількість фото, документів, електронних книг і музичних композицій. Можна збільшити до 64 ГБ. Завдяки насиченим кольорам, чіткості та яскравості дисплея користувач зможе дивитися HD-фільми, кліпи, а також насолоджуватися цифровими знімками у високій якості.
Камери

Homtom HT16 має 5-мегапіксельну основну камеру. Камера має інтерполяцію до 8-мегапікселів. Передня камера має датчик на 2-мегапікселі й інтерполяцію до 5-мегапікселів.
Дві SIM-Карти

Під кришкою Homtom HT16 два слоти під SIM-картки формату Micro і Nano, а також окремий слот під карту пам'яті MicroSD. Якщо ж у вас тільки один мобільний номер, один вільний слот для SIM-карти ви можете використовувати для карти Micro SD, що дасть змогу вам збільшити пам'ять смартфона до 64GB і зберігати ще більше інформації.
- Nano SIM-картка/Mirco SD для розширення пам'яті — два варіанти використання слота
- Micro SIM-картка
Смартфон на дві SIM-картки та підтримує чотири діапазони 2G GSM і два діапазони 3G WCDMA. Крім того, підтримує Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi точку доступу, Bluetooth 4.0 і GPS/A-GPS.
Застосунок "розумні жести"

Застосунок "розумні жести" пропонує 5 символів для прямого доступу до функцій або застосунків, які ви часто використовуєте, без розблокування смартфона. Ви зможете відкрити будь-який потрібний вам застосунок навіть за вимкненого екрана. Намалюйте букву "С" щоб увімкнути камеру, "m" для прослуховування музики, "f" — відкрити Facebooke або інші програми на ваш вибір.
Установлена функція "Magic Thumb", завдяки якій у разі дотику до дисплея на екрані з'являються різні графічні ефекти.
Батарея

Батарея 3000 мА·год дасть змогу серфіти у всесвітньому павутинні, проходити ігри, спілкуватися з друзями або колегами безперервно впродовж декількох годин. Забезпечує до 12 годин у режимі розмови й до 200 годин у режимі очікування.
Android 6.0 Marshmallow

Homtom HT16 працює під керуванням Android 6.0 Marshmallow з оболонкою від Homtom трохи різної від чистого Android. Тут ми стикаємося завантаження в режимі TURBO, додаткове колесо швидкого доступу, різні «розумні» та наекранні жести.
Розміри:

Докладніше: https://rozetka.com.ua/homtom_ht16_bk/p14553704/photo/
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Тип SIM-карти | Micro-SIM |
| Виробник | Homtom |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| ОС | Android |
| Габаритні розміри | |
| Товщина | 8.9 мм |
| Висота | 144 мм |
| Ширина | 72.1 мм |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | micro USB, Bluetooth, Wi-Fi |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 3000 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 8 Мп |
| Максимальна роздільна здатність відео | 1920x1080 |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Запис відео | Так |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Подвійна основна фотокамера | Ні |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 2 Мп |
| Пам'ять і процесор | |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 8 GB |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 64 Гб |
| Процесор | MediaTek MT6580 |
| Кількість ядер | 4 |
| Частота процесора | 1300 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-400 MP |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1000 MB |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 5 дюйм |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1280×720 |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
- Ціна: 1 398,86 ₴









