Doogee Y8 перший смартфон компанії 2019 року, увібрав у себе всі найкращі від своїх попередників і додав трендові фішки поточного року. Великий практично безрамковий екран займає неймовірні для своєї ціни 89.9% площі екрана. «Чілка» залишилася в минулому, непомітна «Крапля» є родзинкою Doogee Y8. Крім цього, ця модель може потішити функцією розблокування обличчям, яскравими кольорами корпусу, потужним залізом, і найголовніше, приємним цінником!
- Великий акумулятор 3400 mAh Li-polymer;
- HD 2.5D екран 6.1 дюйма (1280x600);
- Співвідношення сторін 19249, площа займана екраном 89.8%;
- Подвійна задня камера 8.0MP+5.0MP; LED-ігорт;
- Фронтальна камера 5.0MP; F/2.2; 80° широкий кут;
- Функція розблокування по обличчю;
- Сканер відбитка пальця;
- Операційна система Android TM 9 Pie
Doogee Y8: ультрабюджетний смартфон з 3 ГБ ОЗП

Китайська компанія Doogee випустила смартфон під назвою Doogee Y8. Новинка виділяється дуже приємною ціною і більш ніж конкурентоспроможними характеристиками.
Doogee Y8 отримав широкоформатний 6,1-дюймовий екран з роздільною здатністю 1280 на 600 пікселів, процесор MediaTek MT6739, 3 ГБ ОЗП і 16 ГБ флешпам'яті. Основна подвійна камера обладнана модулями з роздільною здатністю 8 и 5 мегапікселів. Селфі-камеру, вбудовану в краплеподібний виріз на дисплеї, що забезпечили 5-мегапіксельним датчиком зображення. На задній кришці є класичний дактилоскопічний датчик.
Смартфон Doogee Y8 працює під керуванням ОС Android 9.0 Pie. За час роботи відповідає акумулятор на 3400 мАч. Виробник обіцяє до 240 годин роботи в режимі очікування і добу звичайному режимі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Матеріал корпусу | Гума, Пластик |
| Колір | Зелений |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.1 дюйм |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 4 |
| Частота процесора | 1300 МГц |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 16 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 3000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 128 Гб |
| Процесор | MediaTek MT6739 |
| Відеопроцесор | PowerVR GE8100 |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 3400 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 8 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5 Мп |
| Запис відео | Так |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Органайзер | Будильник, Календар, Калькулятор, Планувальник завдань, Годинник |
| Ігри | Так |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Режим польоту | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | micro USB, Bluetooth, Wi-Fi |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | EDGE, GPRS, HSPA+, LTE |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 75.2 мм |
| Висота | 156.8 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Вага | 150 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роздільна здатність екрану | 1260x600 |
- Ціна: 2 998,70 ₴





